Krystalová lékárna

pro tělo i duši

• 13 kamenů pro harmonii těla a duše

• Tipy jak pečovat o kameny

• Metody z praxe

Co v ebooku najdeš?

Jaké krystaly patří do základní lékárny

Sdílím s Tebou základních 13 kamenů, které mají širokospektrální využití s žádoucími účinky.

Jak správně pečovat o krystaly

Naučíš se jednoduchý a osvědčený postup jak se starat o své kameny.

Jak se opravit?

Najdeš zde tipy jaké kameny kombinovat aby byla sebe-oprava co nejúčinnější

Dostaneš klíč k řeči krystalů

Naučíš se techniku komunikace s kameny.

Jak být "doma" u sebe v těle

Díky použití krystalové lékárny se budeš cítit více "doma".

Jak jít po cestě životem "nově"

Krystaly otevírají novou cestu, nevídaná řešení a je s nimi legrace.

Meditace zdarma

Krystalická meditace

Audio meditace s krystaly na harmonizaci emocionálního těla.

Meditace se zaměřuje na zklidnění, vnitřní komunikaci a práci s duchovním průvodcem.

Potřebuješ k ní Karneol, Ametyst, Modrý chalcedon a Křišťál.

Poslechni si zde

Krystalová poselství

POSELSTVÍ na červenec

Je léto. Hrátek a radosti čas. Dříve, jako děti jsme mívali prázdniny a mohli relaxovat dle libosti.

Nyní je třeba si prostor a čas relaxace pro sebe tvořit.

Hlavní poselství FLUORITU zní: " DÍVEJ SE OPĚT NA SVĚT DĚTSKÝMA OČIMA".

Vraťme se zpět do doby, kdy bylo vše nové a kouzelné.  Je to kvalita, která je důležitá pro náš život i v dospělosti.

Svět je magické místo. Když se začneš dívat opět srdcem, uvidíš, jak je vše ve skutečnosti dokonalé a krásné.

Ti, kdo mají oči a uši otevřené, vidí a slyší síly, které nás vedou, dlí nad námi a vedou nás.

Fluorit přiložený na 3.oku Ti napomůže opět vidět svět "dětskýma očima".

POSELSTVÍ na srpen

Více a více Ti dochází, jak jsi se vším a všemi propojen(a).

To, jak se teď cítíš TY ovlivňuje absolutně VŠE a absolutně VŠE ovlivňuje to, jak se cítíš.

V srpnu, zejména od data 8.8.2017 nastává období růstu, a uvědomění si své vlastní multidimenzionality.

Člověk se může propojit se zvířaty, rostlinami, krajinou, zkrátka vším živým na zcela jiné úrovni komunikace.

Hlavní poselství FLUORITU zní: " UVĚDOMĚNÍ SPOJENÍ".

V srpnu je tedy vhodný čas rozvíjet své mimosmyslové schopnosti a učit se komunikovat se stromy, kameny, Zemí, zvířaty, zkrátka vším, co nás obklopuje a je naší součástí.

Tímto se mimojiné budeme zabývat na letní krystalové škole, viz. odkaz. :) Do 15.8. vítáme ještě nové účastníky, poté se registrace uzavírá.

Fluorit přiložený na 3.oku Ti napomůže opět vidět svět "dětskýma očima".

Poselství ZÁŘÍ

V září se vracíme pomyslně "zpět do školy". Tygří oko nám vzkazuje, že je čas začít pracovat s oblastmi, kde se cítíme ne-dospělí:)

Hlavním poselstvím tohoto kamene je, že jedinou autoritou je Bůh. Nikoli naši nadřízení, rodiče, či kdokoli jiný. Bůh jsem já, jsem jeho součástí. A proto tou jedinou autoritou jsem si já sama- to "božské já".

Zaměřme se v tomto měsíci, kdy přecházíme z dětsky lehkých letních měsíců zpět do jakési rutiny, povinností zvládat toto vše v klidu, bez vzdoru, uvědomit si PROČ věci dělám a KAM mířím.

V září nás čeká i podzimní rovnodennost, jeden z největších krystalických svátků.

Více o rovnodennosti zde

VŠE CO CHCETE VĚDĚT O KRYSTALECH

ale báli jste se na to zeptat :)

Jak si mám vybrat krystal?

Krystaly jsou naplněny inteligentní energií, a proto si vybírají oni vás. Vy si je vybíráte intuitivně, tedy tzv. tak že se vám "líbí", "cítíte, že tenhle chcete", apod.

Jak mám čistit své kameny?

Není třeba z čištění dělat velkou vědu ani záhadu. Postačí tekoucí voda, a Slunce, na kterém je necháte dobít.

Jak často mám čistit kameny?

Tak často, jak to cítíš. Určitě po každém větším "léčení", anebo když víš, že jsi jej dlouho používal.

Jak mám s kameny meditovat?

Jednoduše. Kámen vyčisti,vem si jej do levé dlaně, anebo přilož na místo, kam Tě to táhne a nech působit.

Který kámen je pro mě vhodný?

Ten, který Tě právě přitahuješ a máš na něj zrovna volné prostředky. :)

Co s kameny, které už dosloužily?

Je dobré se na kámen napojit a zeptat se, zda chce zpět do země, anebo do vody. Obojí je možné. Vždy je třeba mu poděkovat a také říct, že jej vracíš zemi/vodě.