Základní info ke škole :

Kameny, které ve škole používáme :

pro detail kamene rozklikni obrázek

Na každý seminář budeš potřebovat kameny. Na první seminář "JARO" potřebuješ: Hematit, Heliotrop a Karneol. Kameny si vždy můžeš pořídit, anebo závazně objednat předem u mě.

Martina

Rozvrh a podmínky pro rok 2018

V roce 2018 se škola skládá ze 4  víkendových setkání jaro,léto,podzim, zima.

Tyto semináře je třeba absolvovat všechny jako celek.

ÚHRADA těchto seminářů je možná ve 2 variantách:

Úhrada celého školného , anebo 4 splátky,každá splátka splatná 21 dnů před zahájení dalšího semináře, tj. splátka na "jaro" musí být připsána na účtu k 30 .3. 2018.

(Při úhradě na splátky je částka navýšena o 200Kč na každý seminář)

Opakujcí studenti platí již pouze 50% částky za každý seminář a mohou absolvovat libovolný seminář.

Výuka probíhá přímo v přírodě, kde bude vždy možnost si i zajistit ubytování a stravu.

Ubytování a stravu si každý zajišťuje dle své libosti a svých možností.

Začátek bloku vždy v pátek 18:00, konec neděle po obědě, cca v 13 hod.

Krystalová škola 2018:

Semináře je třeba absolvovat jako celek, vyjímku mají pouze opakující studenti minulých ročníků.

Proč do školy?

Budete mít více energie

Díky práci s krystaly se naučíte pečovat o svou energii.

Bude vám to lépe myslet

Práce s krystaly napomáhá ke skvělým řešením!

Budete vědět kde jste

Díky práci s uezmněním budete vždy vědět kde ve svém životě jste.

Budete doma ve svém těle

Výcviky v přírodě vám pomůžou milovat vaše tělo.

Stanete se atraktivnějším člověkem

Práce s krystaly mění vyzařování...

Rozšíří se vaše komunikační schopnosti

Komunikace s přírodou a krystaly rozšiřuje naše schopnosti.

Reference (nejen) účastníků

Martina mi osobně předala drahý kámen, který vybrala na základě své intuice a znalostí. Kámen mi "sednul" hned od okamžiku, kdy mi ho vložila do ruky. Zapůsobil na mne nečekaně silně harmonizujícím způsobem a doslova mě otevřel, rozvibroval a vitalizoval (oživil). Nějaký čas jsem ho ani pak nechtěl pustit z ruky. 🙂 Cítil jsem, že tento kámen zpřítomňuje a posiluje přesně ty kvality, které chci ve svém životě rozvíjet, což mi následně potvrdily i informace, které jsem o něm získal. Tímto bych chtěl Martině poděkovat. Díky zasvěcení, které mi zprostředkovala, mám ke kamenům hlubší vztah a vnímám je mnohem citlivěji než dřív.

Petr Saxwww.realizace.cz

Táto škola je silný kľúč k poznaniu seba samého v každučkej jej časti. Človek si prežije plno krásnych a silných prežitkov ale musí sa popasovať aj s tými nepríjemnými, ktoré mu však ukážu jeho slabé stránky. Tie sa však vďaka úsilu dajú premeniť na tie silné. Ďakujem za všetky prežitky, ktoré mi boli dané. Ale hlavne ďakujem za všetky slabé a ťažké momenty,ktoré ma posunuli viac ku svetlu.

Katarina D.umělkyně

S Martinou se znám již mnoho let a i když jsme se neseznámili vztahem léčitelka - klient, oslovila mě jako člověk svou jiskřivou energií, radostí a upřímností. Můj počáteční skepticismus vůči práci s krystaly, jejichž energii jsem na počátku nevnímala se rozplynul, když mě Martina pomocí krystalů léčila a já zřetelně vnímala proudy světla a vibrace, jež se z krystalů, které Martina používá šířily. A ještě jeden zážitek mám spojený s Martinou a krystaly. Sílu této akce bych přirovnala "záchraně života", tedy alespoň toho energetického a duchovního. Dostala jsem se do kontaktu s velmi nepříjemnými a nebezpečnými lidmi, které si dnes už troufám nazvat energetičtí upíři. Musela jsem zmobilizovat své poslední síly a utéct, doslova jsem tehdy jako ve filmu uletěla prvním možným letadlem ze společné dovolené. A po návratu do ČR nezamířila domů, ale rovnou k Martině. Dostalo se mi intenzivní několikadenní krystalové terapie. Po přikládání krystalů jsem cítila četné fyzické projevy jako lupání, vibrace , a až ostré pálení na hranici s fyzickou bolestí a také to jak se mi doslova navrací duše do těla a s ní i fyzické síly. Martina je mi na mé duchovní i životní cestě nepostradatelnou průvodkyní, které 100% věřím. Cením si na ní zvláště toho, že přes své dary se nevyvyšuje nad ostatní, ale s každým jedná jako rovný s rovným, někdy až se zarážející avšak oči otvírající upřímností.

Mgr. Pavla Grönlund

Každé víkendové setkání se těmi, co si mají co předat a každá individuální práce na zadaných úkolech ve smyslu vnímání sebe mi napomohla jít vpřed. Za tuto cestu DÍKY Martině a vědomostem nabytým skrze Krystalovou školu. Po půl roce jsem pochopila, že čím více je člověk v klidu a dělá si pro sebe prostor, tím více je otevřen vnímání energie a darům přírody. Nejhodnotnější pro mě bylo sdílení s ostatními studenty školy, samotnou průvodkyní a také řízená cvičení v přírodě, kde jsme se učili být v proudu, byt proudem zivota, v dokonalé harmonii se vším živým - sdílet energii se stromem, vzít si od něj, zároveň mu dát, nerosty brát jako pomoc a přátele. V neposlední řadě také zvědomnění toho,že to co jsi - je také tvé okolí.

Šárka

Zjistila jsem s docela velkým překvapením, že k některým věcem, jevům a poznání se dá přijít daleko rychleji mimo hlavu. Chce to jen toho správného průvodce. Díky, Marti.

Kamila Novotná

Nejsem z těch, kteří kolem sebe jednoduše a jednoznačně vnímají energie, i když bych ráda. Občas to jde prostě kolem mě. Je pro mě tedy těžké zhodnotit krystalovou školu a její účinky. Co však můžu říct je, že mi škola pomohla najít větší vyrovnanost a vnitřní klid, možnost trávit čas s fajn lidmi a lépe poznávat sebe sama. I vnímání energie a krystalů se postupně trochu zlepšilo, což považuji za úspěch.

K.B.školitelka